Sunny Home

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 3 gasten
  • 2 bedden

Sunny Home Verona appartementen van 55 m² liggen in Verona binnen 25 minuten wandelafstand van de Scaliger Graftombes en bieden een uitzicht op de stad. Het centraal gelegen 1-slaapkamerappartement is gelegen binnen 700 meter afstand van Verona Porta Nuova treinstation en vrij dicht bij Marciapiede E1 busstation.

De centraal gelegen accommodatie in Verona heeft een bidet, een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast zijn er een haardroger aanwezig in de badkamer.

Toegang tot een ijsbaan is beschikbaar voor actieve gasten.

Om uw comfort te verhogen, heeft het appartement een kitchenette met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.

Het appartement bevindt zich in de wijk Porta Nuova in Verona, op minder dan 1 km afstand van de Arena van Verona. Sunny Home appartement is ook in de buurt van de Torre dei Lamberti gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sunny Home Verona
Italianflat - Sweet Mansarda In Corso Porta Nuova
Mobiele prijsaanbieding

Italianflat - Sweet Mansarda In Corso Porta Nuova

8.5
Fantastisch 39 beoordelingen
15 m van de accommodatie
USD 242 USD 218
per nacht
Appartamento Di Lusso Verona Lavori In Terrazza 4 Mesi
Mobiele prijsaanbieding

Appartamento Di Lusso Verona Lavori In Terrazza 4 Mesi

9.7
Voortreffelijk 46 beoordelingen
17 m van de accommodatie
USD 666 USD 599
per nacht
Gate42
Mobiele prijsaanbieding

Gate42

9.4
Schitterend 31 beoordelingen
222 m van de accommodatie
USD 332 USD 299
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Verona
    13 km

    Treinstations

    Station Verona Porta Nuova
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Boodschappenservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer023091LOC00328,IT023091C256RYV5SP
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Sunny Home appartement gelegen?
      Sunny Home appartement is in de wijk Porta Nuova in Verona gesitueerd, binnen 25 minuten wandelafstand van de Scaliger Graftombes.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Sunny Home appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Sunny Home appartement zijn onder andere de Arena van Verona, dat zich op een loopafstand van 17 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Sunny Home appartement te verblijven?
      Een overnachting in Sunny Home appartement kost €212.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Sushi Wan Restaurant en Caffe Cangrande restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Sunny Home appartement?
      Bij Sunny Home appartement kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Sunny Home appartement?
      Sunny Home appartement meet 55 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Verona
    13 km

    Treinstations

    Station Verona Porta Nuova
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sunny Home Verona

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten